Nasz zespół

Kiedy stanąłem przed wyborem studiów w pierwszej kolejności postanowiłem wykluczyć to czego studiować nie chcę. Z mojej analizy okazało się, że została mi do wyboru matematyka lub budownictwo. Oczywiście wybrałem to drugie, a co za tym idzie dowiedziałem się, że to moja pasja. Dzięki temu teraz robię to co kocham, a praca jest przyjemnością, nie przykrym obowiązkiem. W końcu nie ma nic lepszego niż bycie świadkiem wznoszenia budynku, który na początku był tylko zwykłym rysunkiem. W 2014 założyłem firmę i od tej pory tworzymy zespół, który wyszedł już z niejednej sytuacji, która mogła wydawać się z góry przegrana i pomogliśmy spełnić marzenie o własnym domu wielu Klientom, o których troszczymy się do tej pory.

Jesteśmy elastyczni, realizujemy projekty dla przedsiębiorców, inwestorów jak i klientów indywidualnych.

Stale podążamy za trendami i poszukujemy nowych, ciekawych rozwiązań, które mogą urozmaicić każdy projekt. Jesteśmy na bieżąco z różnymi nowinkami technicznymi i budowlanymi.

Nie popadamy w rutynę! Chcemy aby każdy nasz zaprojektowany budynek był wyjątkowy, w każdym stopniu odpowiadał Naszym Klientom i spełniał ich zamierzone oczekiwania dlatego również staramy się udzielać wszystkich niezbędnych informacji, pomagać i doradzać.

Jakie są Nasze cele?

  • Wysłuchanie tego, czego oczekuje Klient i co jest dla niego istotne,
  • Wspólne stworzenie projektu, z którego obie strony będą w pełni zadowolone,
  • Szybkie i sprawne uzyskanie pozwolenia na budowę,
  • Stały kontakt z Klientem do momentu postawienia domu,
  • Kompleksowa pomoc na każdym etapie inwestycji.

Nasz zespół

Pomysłodawcą, założycielem i właścicielem biura jest mgr inż. Artur Piekarski absolwent Politechniki Częstochowskiej, Wydziału Budownictwa.
Młody, dynamiczny, pełen pasji, z bogatą wyobraźnią tworzenia unikalnych projektów oraz cały czas prężnie się rozwijający. 

Dzięki współpracy z młodymi i pomysłowymi ludźmi nie straszne nam żadne przedsięwzięcia!